Güçlü Kadro, Güvenilir Hizmet


English
Leco Mühendilik Müşavirlik Ltd. Şti. hakkında

15 yıllık tesisat sektörü deneyimi ile karayolları tünelleri sulu yangın söndürme sistemlerinin lider firması konumundaki LECO Mühendislik kendi bünyesinde bulunan takım arkadaşları ile birlikte tünellerle ilgili olarak yapılabilecek tüm işlemleri kendi bünyesinde çözerek müşterilerine çözüm ortaklığı konusunda hizmet vermektedir.

Sulu yangın sistemlerinin projelendirilmesi, mekanik hesaplarının yapılarak gerekli pompa ve sistem seçimlerinin yapılması buna dayalı olarak tüm sistemin sağlıklı çalışmasının kontrollerinin yapılması, onay dosyalarının hazırlanması, bütün gerekli olabilecek malzemeyi, çok sayıdaki yurtdışı ve yurtiçi tedarikçilerimizden temin edilmesi, kendi bünyemizde bulunan montaj ekibiyle tüm sistemin kurulması, sistemin çalıştırılarak bütün testlerinin yapılması ve ardından bütün testlerin olumlu çıkmasından sonra sistemlerin donmaması için izolasyon işlerinin yapılarak sistemin geçici kabulünün yaptırılması firmamız sorumluluğundadır.

Bütün bu işlemleri kendi bünyesinde çözerek seçkin müşterilerine çözüm ortağı olarak yardımcı olan LECO Mühendislik lider firma olmanın bilincinde olarak her geçen gün kendisini geliştirmek ve bu konuda tüm dünyadaki gelişmeleri izleyerek bunları Türkiye'ye getirmeyi kendine hedef olarak belirlemiştir.

LECO Mühendislik adının anlamı olan Lider, Elit, Cesur ve Otorite olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir. Yurt içinde olduğu kadar yurtdışında da tanınan ve bilinen bir firma olma hedefiyle hergün değişik çalışmalar yapan LECO Mühendislik vizyonunu bunun üzerine yoğunlaştırmıştır. Siz değerli müşterilerimizin desteği ile bunu gerçekleştirme yolunda azimle ilerliyoruz.

LECO Mühendislik ailesi olarak bizlere bugüne kadar destek olan siz değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürler.

LECO Mühendislik demek = GÜVEN demektir...

 Hakkimida Kisiler
Leco Mühendilik Müşavirlik Ltd. Şti.
©2014 Tüm hakları saklıdır.